CUBE verslo centro stovėjimo aikštelėje įvyko išskirtinių automobilių paroda į kurią suplūdo kauniečiai bei miesto svečiai.
Išskirtinių automobilių mėgėjai sezoną uždarė išskirtinėje vietoje

Kauniečių kolektyvas Central City Motors verslo centre CUBE surengė renginį „Central City Night Show“, kuriame automanai iš visos Lietuvos susirinko į vieną paskutinių sezono renginių. Radijo bangomis valdomų automobilių drifto parodomieji važiavimai, šokėjų pasirodymai, Xbox varžybos – tai tik dalis pramogų, kurios laukė renginio dalyvių bei svečių.

Viso renginio metu buvo renkami geriausi automobiliai pagal įvairius kriterijus, o už publikos mėgstamiausią galėjo balsuoti žiūrovai.

CUBE verslo centrą renginio organizatoriai pasirinko dėl patogios jo vietos mieste, taip pat dėl trijų skirtingų parkingų ir iš esmės įdomių architektūrinių sprendimų – organizatoriai turėjo galimybę išdėlioti renginį zonomis, visas pagrindines pramogas talpindami uždaroje erdvėje po stogu, tuo pačiu renginio programą stebintiems žiūrovams suteikdami galimybę žiūrėti į viską patogiai iš antrojo aikštelės aukšto.  CUBE verslo centras yra patogioje miesto vietoje, paprasta rasti vietą automobiliui, tad renginio svečiams ši vieta idealiai tiko.  

Renginys buvo nemokamas, tačiau organizatoriai kvietė žiūrovus ir dalyvius paaukoti „Lauros prieglaudėlei“, taip prisidedant prie gyvūnų globos. Renginio svečių reakciją į šį prašymą nustebino – net neįpusėjus vakarui, aptvaras dovanoms jau buvo persipildęs, o aukų dėžutė taip pat gerokai papildyta.

Vakaro kulminacija – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga ir tematika organizuotas protmūšis, į kūrį įsijautė beveik visi renginio svečiai.

CUBE verslo centras džiaugiasi prisidėjęs prie tokios įdomios iniciatyvos, kuri pritraukė ne tik automobilių entuziastus, bet ir kauniečius bei miesto svečius.