„CUBE“ - tai verslo centras praktiškumą vertinantiems žmonėms,
jų stabilioms idėjoms ir gebėjimui veikti.
„CUBE“ charakteristikos
A klasės verslo centras
Patogi vieta mieste, su patogiu susisiekimu tiek kauniečiams, tiek miesto svečiams
Daug natūralios saulės šviesos
Modernus, jaukus ir universalus skandinaviško DNR interjeras
IndIvidualus išplanavimas pagal poreikį
Elektros energiją taupantis LED apšvietimas
Kaimynystėje esantis parkas - poilsio oazė ar ofisas po atviru dangum
Uždaras parkingas, su įdiegta automobilių numerių nuskaitymo sistema
Dviračių saugykla
Dušai ir persirengimo kambariai
Apie verslo centrą „CUBE“

„CUBE“ – Kauno Savanorių prospekte esantis aštuonių aukštų verslo centras (bendras pastato plotas 4936 m2), unikalus architekto G. Natkevičiaus sukurta modernia ir universalia architektūra. Kubo formos pastatas yra „pakilęs virš žemės“ – t.y. pastatas yra paremtas 5,5 m. kolonomis, taip sukuriant vietą ergonomiškai antžeminei atvirai dviejų aukštų mašinų stovėjimo aikštelei ir saugyklai, talpinančiai 165 automobilius ir 18 dviračių.

Toks „virš žemės pakilusio“ verslo centro projektavimo sprendimas yra praktiškas ir funkcionalus – visi biurų aukštai, įskaitant ir patį pirmąjį, yra apgaubti natūralia saulės šviesa, o pro langus matyti šiuo metu atnaujinamo Kalniečių parko kraštovaizdis. „CUBE“ eksterjeras pasižymi moderniu urbanistiniu stiliumi, visgi interjeras apgaubia jaukia skandinaviška estetika, vyrauja natūralios ir kokybiškos medžio, betono medžiagos bei ramios ir harmoningos žemės spalvos. Pastatas turi erdvų vestibiulį, įsikūrusį net per du aukštus. Pastate įrengti trys greitaeigiai liftai.

Apie vystytoją

„Mikrovisata“ savo veiklą pradėjo 1991 metais telekomunikacijų srityje. Šiuo metu „Mikrovisatos“ įmonių grupėje yra 4 įmonės, o jų apyvarta 2016 metais siekia 93 mln. Eur. „Mikrovisatos valda“ – tai viena iš keturių „Mikrovisatai“ priklausančių įmonių, vystanti nekilnojamojo turto verslą. Šiuo metu ji administruoja bei nuomoja 10 000 m2 komerciniams tikslams skirtų patalpų, tarp kurių ir vienas paskutinių projektų – tai 2015 m. įkurtas verslo centras „Mikrovisata“, esantis Savanorių pr. 109, Kaune.

Naujausias įmonės projektas šiuo metu – verslo centras „CUBE“.

UAB „Mikrovisata“ yra etiška ir humaniška įmonė, jau daugiau kaip 25 metus dirbanti pagal svarias ir skaidrias įmonės vertybes bei įsitikinimus. Tai patirtis, saugumas ir rytojaus požiūris.

CUBE GOES GREEN

„CUBE“ didžiuojasi būdamas gamtai draugišku ir socialiai atsakingu verslo centru. Verslo centre naudojama elektros energija yra gaunama iš atsinaujinančiųjų išteklių (RES).

Sertifikatas